Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Sholl...

Mi a véleményetek a Sholl talpbetétekről?

Figyelt kérdés
Nekem elsősorban olyan talpbetétre lenne zsükségem, aminek a lábfej belső részénél van ilyne "emelkedés", ami megtartja a befelé hajló lábam.
2011. máj. 17. 11:58
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
Én csak jókat tudok mondani minden termékükről, amit eddig próbáltam, betét, papucs, edzőcipő,lábápolási cikkek.Viszont neked, nem biztos, hogy most erre van szükséged.Szerintem érdemes lenne elmenned egy ortopéd orvoshoz, hogy olyan betétet kapj, ami megoldja a problémádat.
2011. máj. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm,hogy írtál.Voltam ortopédián, és ott mondták hogy mindenképpen ilyen típusú gyógycipőt kéne hordanom,amiben benne van ez az "emelkedés" nem tudom másként írni,mert nagyon befelé hajlik a lábm, s a súly rosszul oszlik el rajta. Volt már "siesta" márkájú cipőm, de az ember nem mindig tud cipőkre ennyit költeni,sajnos. Azért gondoltam hogy egyszerűbb lenne minden cipőmbe talpbetétet venni.
2011. máj. 19. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!