Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt a helyzetet...

Hogyan lehet ezt a helyzetet megoldani? Akinek tériszonya van utazott már repülővel? Mit érez olyankor?

Figyelt kérdés
Nagybátyám meghívott engem és a párom hozzájuk,az Egyesült Államokba(Detroit). Először nagyon örültünk neki,mivel az útiköltséget is állja,de aztán jött a fekete leves. Oda csak repülővel lehet menni,de a férjemnek iszonyat tériszonya van,így nem hajlandó repülőre ülni. Soha nem is próbálta,én meg nem akarok elszalasztani egy ilyen lehetőséget miatta.
2011. máj. 18. 12:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja, utolsó vagyok: New Yorkba utaztam, 12 óra repülés. És hozzátenném, a bezárt helyeket sem bírom, és eszembe sem jutott hogy rosszul legyek :)
2011. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ne üljön az ablak mellé, nem lesz gond. A repülőn nem látod, hogy magasan vagy, és a mozgást sem érzed, olyan, mintha a földön lennél. Én szeretek ablak mellé ülni, de ha kinézek is olyan, mintha nem haladnánk sehová, csak egy helyben lebegne a gép :)
2011. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A le- és felszállást kivéve olyan érzés, mintha buszon utaznál. Néha kicsit ráz, de nem annyira, mint az itthoni kátyus utakon.
2011. máj. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Ne üljön a férjed az ablak mellé és akkor nem lesz gond. A barátomnak nagyon durva tériszonya van, utál is repülni. Az első pár alkalommal nagyon félt, úgy szorította a kezemet, hogy majdnem eltörte. Most már nem izgul annyira, de neki hozzá kellett szokni, mert sokat repülünk. Szerintem akinek tériszonya van, magába a gondolatba is beleborzong, hogy olyan magasan utazik több órán keresztül. Ha nem gondol rá észre sem veszi, olyan mintha buszon utaznál.
2011. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Én is ezeket mondtam neki,hogy nem fog érezni vagy látni semmit. Hogy ne üljön ablak mellé. Mivel még soha nem ült repülőn,e miatt nem akarja beadni a derekát.
2011. máj. 18. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!