Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sürgős! Új munkába lépek,...

Sürgős! Új munkába lépek, nagyon izgulos vagyok, volt már rá példa az izgulás miatt rosszul lettem és elájultam. Nem szeretnék így nyitni. Tudtok ajánlani valami enyhe nyugatatót, vagy gyógyszert ami segíthet leküzdeni? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Próbáld ki a citromfű teát, annak nyugtató jellegű hatása van. Sokkal jobb, mint a nyugtatók zöme. Ez legalább nem okoz függőséget:)

2011. máj. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Körzetiddel írass fel Tripadial-t, ez egy nagyon enyhe nyugtató, nem lehet rászokni. Viszont hatását két hét rendszeres szedés után váltja ki. 2 éve volt egy rohamom amit szívritmus zavar okozott, dobtam egy hátast az utcán. Utána kialakult bennem egy elég szép pánikbetegség, ha kimentem az utcára, rosszul lettem, remegés, erőtlenség jött rám. Akkor kaptam ezt a Tripadial-t, ami nagyon sokat segített:)
2011. máj. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tripadial nem létezik. Tiapridal van, de az antipszichotikum, nem szokás csak úgy szorongásra felírni. Többek között alkohol-elvonási tünetek enyhítésére alkalmazzák.
2011. máj. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!