Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem káros ha napi 10-12 órát...

Nem káros ha napi 10-12 órát alszom?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok

Nem végzek semmi megerőlteti munkát

Későn szoktam lefeküdni,éjfél-1 fele

És délbe szoktam kelni általában

Hetente a hét napból körülbelül 4en 10-11-12 órát alszom

2-őn úgy 9-10,a maradék egyen meg 6-7


2011. máj. 19. 12:27
 1/4 anonim válasza:
Irigyellek, se meló, se tanulás? :D
2011. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De, káros...


Én is ezt csináltam kb ennyi idősen, 8 év múlva meg is lett az eredménye.


Első körben összeesik az izomzatod, gyakorlatilag megfonnyadsz, a tüdőd kapacitása, ereje is rohamosan csökken. A bőröd a rossz perifériás keringés miatt öregebbnek néz majd ki, azt fogják hinni akik nem ismertek eddig, hogy alkoholista voltál vagy iszol.


Továbbá iskolázatlan leszel, és túlkoros minden melóhelyen suttyónak fognak nézni.


Én ezeket tapasztalatból írom mert 20 és 27 éves korom között csak ezt csináltam kb meg a videojátékokat, filmeket, csavargásokat amíg anyámék ki nem bsztak :D


De ma már megköszönöm nekik, mert felnyitották a szemem :)

2011. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Járok fősulira ,általában délután megyek be,akkorra vettem fel az órákat

Délután a barátaimmal szoktam találkozni és dumálunk a szabad levegőn

Heti 3-szor eddzek

Heti 3-szor futok

Mondjuk keveset eszek,lehet azért?:)

Nem tudom,meg nem is vagyok az az itthon ülős típus,körülbelül hazaérek ilyen átlagba este 8-9re és ilyenkor tv-zek meg gépezek egykét orát

2011. máj. 19. 13:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Hűha..nálam is ez a helyzet...csak hát én a fősuli miatt van hogy 3-4ig is fentmaradok...:/ de ezvan...meg kevesebbet is mozgok...és mégis 15évesnek néz mindenki xD pedig 20 leszek nemsokára...szal az előző válaszolóval részben értek csak egyet.
2011. máj. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!