Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon karos, ha csak 5-7...

Nagyon karos, ha csak 5-7 orat alszom hetkoznaponkent? (kb.1:00-tol 6:40-ig)

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hány éves vagy. Átlagban az 5 óra kevés, a 7 már elég lehet.
2009. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is ennyit alszom. Én 25 vagyok.
2009. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
attól függ hány éves vagy. egy felnőttnek napi 6-7 óra alvás is kielégítő lehet (persze az optimális a 8 lenne), de például egy fejlődésben lévő tinédzsernek több alvásra van szüksége, ez a személyes igénytől függ, lehet akár 10 óra is. de ha te így rendben érzed magad, nem vagy kimerült, és hétvégén kicsit több időd van aludni, szerintem nagy bajod nem lehet.
2009. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Én is ennyit szoktam, inkább 6-7-et.

18/L

Am tudom, h nem egészséges :S és az alvókám is jó, csak mindig elhúzom az időt :S, olyan kevés az idő. :S

Aki keveset alszik fiatalon, nagyobb az esélye a cukorbetegségre és az elhízásra :S Szal igyekszem azért minél többet aludni és hétvégénte bepótolni :D

2009. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is csináltam évekig, de nagyon nem egészséges.

Mi a fenének vagy fent éjfél után, ha 7 kor kelned kell?

Szétfogod cseszni az idegrendszered.

2009. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát azért próbálj meg többet aludni,mert a testednek több időre van szüksége a regenerálódáshoz!!Ahogy itt irták elöttem hosszútávon igy szétfogod cseszni az idegrndszered az meg kihat a többi szervedre!A minimum sztem legyen inkább 7 óra alvás;)
2009. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nagyon! én is ezt csinálom és vmikor már alig élek és a suliban alszom el:S próbálok változtatni! te is aludj!!!

16/l

2009. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én átlagba 2-3tol szoktam 5 ig :É/hajnal/

16/L

2009. dec. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó házőrző kutyák lennétek :D
2009. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy ám olyan fontos és nélkülözhetetlen, hogy neked éjjel egyig kelljen fennlenni! Rengeteget árt, még a szívet is tönkreteszi szép lassan. Gondold át és rendezd át az életedet! Menni fog!
2009. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!