Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hirtelen össze esés mitől...

Hirtelen össze esés mitől lehet 7-10 éves korban?

Figyelt kérdés

még gyerekként volt egy időszak amikor sokszor estem össze mint egy rongybaba és nem tudtam mozdulni, csak beszélni meg a fejemet mozgattam,

ez mitől lehetett?orvosnál nem voltunk


2011. máj. 19. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt a lifenetworkon egy ilyen műsor a turett szindrómáról, akinek kis korában így kezdődött. Turett= önkételenül káromkodás
2011. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

El kellett volna menni orvoshoz. Senki nem lát beléd.

Lehet ártalmatlan dolog (leesik a vérnyomásod pl. hosszú ácsorgás miatt vagy vér látványára), és lehet súlyosabb is, cukorbetegségtől kezdve neurológiai problémáig.

Nagyon veszélyes pl. az utcán összeesni: kirabolnak, elütnek stb.

2011. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az abaj h anyám nem hitte el h télleg bajom van azt hitte szórakozásból csinálom, már sirtam is h vegye észre de hiába, azóta nem volt probléma ebből csak kiváncsi voltam mitől lehet, cukorbeteg van a családban.
2011. máj. 19. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!