Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hirtelen fellobbanó érzelmek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen fellobbanó érzelmek, vagy nyugodt, harmónikus, de lapos párkapcsolat? (Fiatal korban) Lehet két embert szeretni egyszerre?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok.Van egy kapcsolatom,ami igazából működik is meg nem is.Nagyon szeretem a párom,aránylag jól kijövünk,de nem vagyok szerelmes.Nincsenek vérremenő viták,elég nyugis az egész,ugyanakkor szenvedély sincs,ami-nekem-hiányzik.Néhány hónapja vagyunk együtt,nem járunk a kapcsolatunk elején,de együtt töltött évek sincsenek mögöttünk.Szóval Vele ez van.Ugyanakkor megismertem egy fiút-nem kell félreérteni,semmi nincs köztünk,csak ismerem-akivel minden más,forr köztünk a levegő,izgalmas,és minden találkozás,beszélgetés új élményekkel,tapasztalatokkal gazdagít,meglep és valahol felvillanyoz.Vele sokkal jobban el tudok beszélgetni,könnyebben nyílok meg neki,jobban megérti a gondolatom,az érzéseim mint a párom.Nem utolsó sorban szórakoztatóbb is a társasága.A párommal nem tudok ennyire elmélyülni,viszont ő szeret,sosem hagyna el,nem bántana,és tényleg komolyan elkötelezve érzi magát mellettem.Tudom hogy ő az ideális partnerkapcsolatra,de mégsem vagyok vele felhőtlenül boldog,mások vagyunk nagyon...Emellet nehezen lépnék ki a kapcsolatból is,ugyanis nem akarom megbántani,és tudom hogy nagyon mély sebeket hagyna benne ha elhagynám.De nem tudom elfejteni a másik fiút.Kérlek,segítsetek,mi a teendő ilyenkor?
2010. jún. 13. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Reljesen együttérzek Veled, mert én is hasonló helyzetben vagyok...
2010. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Teljesen
2010. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És a másik fiú megbízhatatlan?
2010. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem,nem erről van szó.Amennyit tudok Róla,az alapján nagyon is megbízható.A probléma ott van,hogy a jelenlegi páromat nem szeretném elhagyni mert borzasztóan félek,hogy a gyenge jelleme miatt nagyon megsínylené...Csak ez a fiú meg...Valahogy...Annyira más.Új lehetőségeket,utakat mutatott meg,és félek,ha elszalasztom,azzal nagy hibát követek el.
2010. jún. 13. 18:15
 5/5 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben vagyok...majd mesélj mit csináltál, és mi lett a folytatás...
2010. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!