Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy 14 évesnek hány naponta/he...

Egy 14 évesnek hány naponta/hetente kéne borotválkoznia?

Figyelt kérdés
már nagyon szeretnék...de még alig nő ki valami kis pihe (de ha levágom az már visszanő..de lassan)
2011. máj. 19. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Igény szerint kell borotválkozni. Ha nincs mit, akkor ne erőltesd, mert csak a bőrödet csinálod ki.
2011. máj. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen még egyáltalán nem borotválkoztam, mert nem volt mit leborotválni, de a barátnőm pl. 12 éves korában már elkezdett szőrteleníteni, mert nagyon feltűnő volt a lábán a szőr. Lehet, hogy azért, mert ő fekete hajú, a szőr is sötét színű volt, én meg szőke vagyok és világos a szőröm is, kevésbé látszott még akkor.
2011. máj. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14 évesen kezdtem el borotválkozni én is, főleg az államnál nőtt a szőr, meg elég erősen nőtt az egész arcomon a pihés szőr, ami eléggé zavart. Elkezdtem borotválkozni, mikor visszanőtt valamelyest, akkor megint, most 22 éves vagyok, és nem lett az arcomnak semmi baja, szóval amikor úgy érzed, ígény szerint nyugodtan!:)
2011. máj. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon megerősödik. Egyébként én 12éves korom vége óta borotválkozok, azt veszem észre hogy néha hagyok egy kis szünetet (egyébként 15 vagyok), és akkor megint kevésbé nő. Igéány szerint kell borotválkozni.
2011. máj. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!