Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az baj, ha a nőgyógyász nem...

Az baj, ha a nőgyógyász nem küld el vérvételre amikor először ír fel fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Nekem egy "rutinvizsgálat" után írt fel fog.gátlót.

Nem vagyok se trombózisra hajlamos, se egyéb problémáim nincsenek, elvileg minden rendben van.


A meg felelő gyógyszert így is ki tudta választani nekem, vagy nem kéne teljesen megbíznom ebben?


Egyáltalán, a vérképből mit lát? Nem csak azt, hogy a vesém bírja-e a gyógyszert?



Nyugtassatok meg, hogy nyugodtan elezedhetem szedni :|

(Már csak azért is szeretném, mert ebben a hónapban el kéne kezdenem, és meg fog jönni hamarosan így vérvételre már nem tudok elmenni, de szeretném rögtön kezdeni a levelet.)


2011. máj. 19. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:

A vérvétel a májfunkció ellenőrzésére szolgál. Ha vkinek baj van a májával, nem szedhet tabit.

Mást igazából nem lát belőle.

De a rutin vizsgálaton kívül mást csinált-e? Kikérdezett a ciklusodról?

2011. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!