Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Néha azon kapom magam alvás...

Néha azon kapom magam alvás előtt, hogy nem lélegzek?! Ez mi?

Figyelt kérdés
Elgondolkozok, aztán "hirtelen visszatérek a valóságba" és rájövök hogy eddig nem is vettem levegőt egy csomó ideig!:D
2011. máj. 20. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is történt egy időben. Nem használsz valamilyen allergia spray-t vagy asztmára való inhalátort? Velem sokszor megtörtént, néha már halálfélelmem volt, mire rájöttem, hogy az egyik "szer" okozza. De lehet alvászavar is.
2011. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nem használok semmilyen (gyógy)szert:D
2011. máj. 20. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
talán alvási apnoe.
2011. máj. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én voltam 21:00. Na ezen az apnoe szón gondolkodtam egész este, nem ugrott be. Keress rá a google-ben ara a szóra ,hogy apnoés légzés, bőven kifejtik mi is az és figyeld meg magad, hogy illenek-e rád a tünetek. Szoktál horkolni?
2011. máj. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi.:) Hát állítólag szoktam de csak kicsit, inkább a nyálam folyik.:D Rákerestem erre az alvási apnoe-ra és hát néhány tünet jellemző rám, de végülis nem vészes:D
2011. máj. 22. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!