Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandóan izzadok és már...

Állandóan izzadok és már nagyon elegem van! Segítség (? )

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, ha emberek közé megyek izzadok, és amikor elindulok azon gondolkodom hogy biztos izzadni fogok és ezért persze hogy mindig megtörténik! Ez mentális nem? Mert itthon nincsen! Mit csináljak? próbáltam már a solutio antisudoricát de semmi. Már megőrülök magamtól.
2011. máj. 23. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebben az időben mindenki izzad. Itthon én sem izzadok, mert hűvös van, de mivel kint meleg van, és mozgásban vagy, ezért a hőt le kell adni valahogy.

Egyébként mivel még tinédzser vagy, lehet hormonális a dolog, de akkor el fog múlni:)

2011. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
akkor mentális és lehet hogy egyben hormonális is.Én is ilyen voltam,de nekem az általad említett szer bejött.Tudod izzados voltam és már az fusztrált hogy izzadni fogok,nem is volt büdi de átütött minden ruhámon.Akár egy dokival kellene beszélned,mert lehet az van hogy hormonálisan mivel kamasz vagy izzadsz és már a tudat és a félelem miatt még inkább beindul nálad ez a folyamat.Én világos és feket cuccokban jártam akkoriban.Arra kellene gondolnod,hogy nem izzadsz,nem szabad folyton erre gondolni.
2011. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A kamasz korban ez a fiúknál még "látványosabb". Alapjában véve pedig vannak izzadósabb típusok, meg nem izzadósak.

Ha alapból az izgulás a kiváltója(ha eredetileg nem is, mára már biztosan, hiszen eleve úgy mész oda, hogy a fejedben elkönyvelt tényként kezeled.)Szóval ha így van, akkor nyilván gyógyítható, járj színjátszóba, és egyéb helyekre ahol gyakorolhatod a viselkedést nagy közönség előtt, vagy csinálhatod egyszerűbben is, úgy, hogy nem nézed a tömeget. Nem akarnak tőled semmit, pláne nem megsérteni, hidd el nekem.

Nehéz, tudom, de nem lehetetlen, és idővel, ha tényleg akarod, menni fog. Sok sikert!

Szép napot!

2011. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!