Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak én izzadok állandóan, ha...

Csak én izzadok állandóan, ha ideges vagyok, és közösségbe kell lennem?

Figyelt kérdés
Másnak is van ilyen problémája, vagy csak én küzdök ezzel???? :""(((
2011. márc. 20. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont én is akartam ma egy ilyen kérdést kiirni!

Nekem is az a bajom,hogy izzadok.De nincs szaga,csak látszik a pólómon.Ha otthon vagyok nem,de ha elindulok suliba,buszhoz,vagy akár a barátaimmal találkozok,már megjelenik.Nem tudom,hogy lehet változtatni rajta:S

2011. márc. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Összefogás ***** válasza:

Rengeteg ember küzd evvel a problémával.

Tanuljatok meg pozitívan gondolkozni. Ismeritek önmagotokat? Irjátok össze a pozitív és negatív tulajdonságaitokat. A negatív tulajdonságokat próbáljátok kijavítani. Amikor kisebbrendűnek érzitek magatokat, gondoljatok a pozitív tulajdonságaitokra, és értékeljétek önmagatokat. Attól hogy a másik ember magasabb rangban van, jobb tanuló, több a pénze, vagy jobban néz ki, még ugyanolyan ember mint ti. Isten mindenkit egyen rangúnak teremtett. Csak a lelketek nemessége számít.

Mások csak akkor fognak szeretni és elfogadni, ha Ti is szeretitek, és elfogadjátok Önmagatokat.

2011. márc. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm!!

Ez most pont jókor jött,hisz azt vettem észre,hogy úgymond félek emberek közé menni.Nem nézek rá az emberekre,örülök,ha senkivel nem találkozok.Tartok attól,hogy mit gondolnak rólam,pedig vadidegen emberekről van szó.Nem voltam ilyen,bár most is közvetlen vagyok,könnyen szóba elegyedek másokkal,csak előjött az izzadás...Mégegyszer köszönöm!

2011. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsőként én írtam,de most megint gondoltam,hogy írok. Anyu a gyógyszertárba dolgozik és vett nekem solutio antisudorica-t.kb.400forint volt.Nemrég értem haza görkorizásból,versenyeztünk is,és a hátam csupa víz volt,de a hónaljamon a póló száraz:D Neked bevált,remélem segítettem;)
2011. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!