Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A beesett mellkas ellen csak...

A beesett mellkas ellen csak az úszás a jó?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta, h járjak úszni, de nincs pénzem mindig uszodába járni...pár felüléstől nem tud visszaformálódni a mellkasom?
2011. máj. 23. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ingyenes gyógyúszásra jártam annó amikor a doki javasolta az úszást.
2011. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tölcsérmellkasról van szó? Ha enyhébb a deformitás, gyógytornász segíthet (nem feltétlenül csak úszással, más gyakorlatok is vannak rá). Ha ez nem segít, vagy súlyosabb a probléma, műtét jön szóba.
2011. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A doki csak szóban ajánlotta, mert ez egy teljes körű kivizsgálás volt.

Ha lehetne, akkor én azonnal műttetném... a szívemnél nincs beesve, csak két oldalt. Azon kívül, h kicsit nagyokat kell lélegeznem egészségügyileg semmi bajom. A szüleim nem nagyon foglalkoznak ezzel én meg nem járkálhatok csak úgy el otthonról. :S

2011. máj. 23. 22:11
 4/4 szabozs23 válasza:
Budapesten a GYSGY REHA Kft.-nél (www.gysgy.hu) elérhető tölcsér mell kezelő készülék, amihez ajánlott a gyógytorna, amit speciálisan erre a probléma dolgoztak ki. A gyógytornászt Lendvai Zsuzsannának hívják, elérhetőség a honlapon.
2011. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!