Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki már esett...

Van itt olyan aki már esett át gyomormosáson? Miért érdemelte ki? Gyomormosás után hova került?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Én tegnap. Meg akartam lógni osztálykirándulásról, ezért előző nap megkostoltam egy bizonyos Pirimor nevű szert amit a gyógyszeres szekrényben találtam. Azt hittem, hogy rosszul leszek, kipihenem magam, es nem kell majd elmennem, de aztán láttam, hogy egy pár szem beleszorodott a csapba es a vizet sötétkékre színezete. Akkor láttam mar, hogy ez valami granulatum lehet, rakerestema telefonomon a neten, hogy mi ez, es kihozta, hogy valami méreg, azt hittem patkány méreg, azonnal hívtam a mentőket, a kórházban kiderült, hogy a Pirimor rovarölőszer, ami rosszabb mint a patkány méreg, es bár szó szerint csak egy soszemnyit vettem be, azonnal ki kellett mosni a gyomromat. Másfél órán keresztül szenvedtek vele, 3szor dugták le a csövet a torkomon, meg egyszer egy kanalat. Életem legrosszabb élménye, pláne, hogy utána mindenki azt hitte, hogy öngyilkos akartam lenni, pedig ez eszembe sem jutott. Volt bent nálam psichiater, es majd járnom kell pszichiátriai utokezelésekre.
2013. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ételmergezes miatt voltam már.


Nem kellemes dolog, de ez nem olyan hogy reszegre iszod magad és az miatt kell kimosni akkor tanulsz a leckebol valoszimu soha többet nem fogsz inni.


Az etelmergezest nem tudod garantálni

2022. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!