Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mikor...

Miért van az, hogy mikor önkielégítek, utána nőnek pattanásaim?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogyha önkielégítést végzek, utána általában kijönnek az arcomon pattanások. Voltam már bőrgyógyászati kezelésen miattuk, mert elég durván nézett ki az arcom régebben. Már minden rendben van, ha nem önkielégítek, akkor tiszta az arcom. Viszont ha csinálom, akkor másnapra mindjárt pattanásos vagyok, vagy már pár óra elteltével.... Ez miért van? És az igaz, hogy ha már majd lefekszem egy lánnyal, akkor megszűnnek a pattanások?


Komoly válaszokat várok, a viccelődés nem érdekel! köszönöm!


17/F


2011. máj. 25. 17:25
 1/4 Rendesfiú/19 válasza:

Komoly választ nehezen kapsz itt.

De másnál is hallottam már ilyenről. A szüzesség elvesztésének meg biztos, hogy semmi köze nincs hozzá.

2011. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
túll sok bened a fehér anyag és nem tud hol ki jöni.
2011. máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel fiziológiailag nincs markáns különbség a maszturbálás és a közösülés között, ezért ha az egyiktől kijön (bár gőzöm nincs mi köze hozzá), akkor a másiktól is ki fog jönni.
2011. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs összefüggés a kettő között
2011. máj. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!