Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most mit csináljak magammal? :- (

Most mit csináljak magammal? :- (

Figyelt kérdés

Tavaly nyár elején fájt a torkom és észrevettem, hogy egy jó babnyi nyirokcsomó (ami akkor fájt) megjelent a nyakamon (az állkapocscsont alatt). Azonnal futottam a háziorvoshoz. Voltam vérvételen, nyaki UH-n, fül-orr-gégésznél és haematológián is. Vérvétel tökéletes, nyaki UH szintén nem látott kórosat, fül-orr-gégész is azt mondta, hogy nincs semmi bajom és a hematológián pedig ismételten azt mondták, hogy nincsen semmi baj. A hematológus doktor nő átnézte a papírjaimat, történt fizikális vizsgálat, valamint a vírusszerológia szerint a nyirokcsomó felfedezésekor volt ehy frissen lezajlott EBV fertőzésem (megemelkedett limfocita szám és a fehér vérsejtek eloszlása is ezt igazolta, bár én tünetmentesnek éreztem magam). Hematológián kihangsúlyozták, hogy nincs nyirokcsomó daganatom, és eszembe se jusson szétszurkáltatni a nyakam biopszia miatt. A bajom az, hogy még mindig parázok jobbra-balra, csak nem tudom miért. Én vagyok ennyire hipochonder vadállat vagy mi van? Már nem bírom idegekkel ezt.


Köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 25. 17:54
 1/6 tetris ***** válasza:

Ha több orvos is egyöntetűen azt mondta, hogy nincs semmi bajod, akkor mégis milyen megerősítésre vársz még?

De ha ettől boldogabb leszel, akkor én is megerősítem:

NINCS SEMMI BAJA A SZERVEZETEDNEK!!!!!!! Egészséges vagy!

Nem fogsz meghalni belátható időn belűl!!!!! Örülj neki, hogy minden leleted negatív lett, mert ez annak a jele, hogy minden rendben van veled!

Nem, nem vagy beteg! (esetleg lelkileg)

2011. máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? Ha minden orvos azt mondta semmi baj akk mitől vagy ki? Nekem 3 és fél éve van egy megdagadt nyírokcsomom amiről megmondták semmi baja ... azóta is élek..ott van és ennyi...hipochonder vagy..
2011. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 21 éves leszek idén. Hogy miért félek ennyire, azt nem tudom; talán mert már annyira bebeszéltem magamnak, hogy valami bajom van, és bevésődött a tudatomba. :(
2011. máj. 25. 18:09
 4/6 anonim ***** válasza:
egy jó kineziológus segíthet! ha budapesti vagy tudok ajánlani.
2011. máj. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne pánikolj, ha az ultrahang és a vérvétel sem mutaott ki nagyobb bajt, akkor nincs is.

Nekem nemrég volt EBV-m, nekem nem babnyi, hanem diónyi nyirokcsomóim voltak, azt hittem megfulladok, a májam is akkora volt mint egy idült alkoholistának. Én is temettem magam, hogy minimum leukémiám vagy AIDS-em van, de mikor kiderült, hogy "csak" EBV, teljesen megnyugodtam.

Én is ilyen hipochonder vagyok. Egyél sok vitamint, élj egészségesen, és parázz kevesebbet!

2011. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sine.lacrimna ***** válasza:

Nekem serdülő korom óta van az állkapcsom alatt, jobb oldalon egy jókora babnyi nyirokcsomó, ami ha beteg vagyok akkora tud enni mint egy pin-pong labda.

Ha meggyógyulok összébb megy de akkor is sokkal nagyobb mint a többi.

Nekem azt mondták hogy a normál méretű nyirokcsomók között van egy anatómiailag nagyobb,és kész, de ettől ugyanúgy működik mint a többi.

Szépen kivizsgáltak, megnyugodhatnál.

2011. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!