Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyógyszerek léteznek...

Milyen gyógyszerek léteznek hiperaktív felnőttek számára? Létezik valami homeopátiás gyógyszer erre?

Figyelt kérdés

Lehetőleg ne nyugtató legyen.De ha csak az jó erre...

Minden lehetőség érdekel.


2011. máj. 26. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáltál már valami sportot?
2011. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Folyamatos mozgásban van a párom,neki kellene.Olyan munkája van,amiben elfáradhatna,de még munka után is "pörög". Ezért gondoltam kiegészítő "kezelésként" valami gyógyszert,ami nem okoz függőséget.
2011. máj. 26. 12:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Még több szex:)) bár az is okozhat függőséget:)
2011. máj. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még több szex? :))) Jól hangzik...az nem baj,ha függőséget okoz! :)
2011. máj. 26. 13:53
 5/6 anonim válasza:
Van más tünete is?Lehet nem ártana egy pajzsmirigy vizsgálat , mert többek közt a pajzsmirigy is okozhat "fáradhatatlanságot"...
2011. máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Pajzsmirigyre nem gondoltam,de lehet ebben valami...Azt tudom,hogy kiskora óta hiperaktív,de nem lett kezelve,semmilyen formában sajnos,és most nagyon nehéz!

Nem tud 5 percig egy dologra koncentrálni,állandóan új és új ötletei támadnak,folyton jár az agya,és mozog a teste.Attól tart,hogy az orvos csak nyugtatót ír fel neki!

2011. máj. 26. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!