Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elájulni?

Hogyan lehet elájulni?

Figyelt kérdés
Filmekben szokott lenni, hogy az ember vállánál, a csuklya izmot megnyomják, és össze esik a csávó. Ezt meg lehet csinálni valós életben is, vagy csak filmes trükk?:D
2011. máj. 26. 18:42
 1/5 anonim válasza:
hát becsukja aszemét és elesik... kész az ájulás...:D
2011. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Viszont, ha én szeretném valakivel megcsinálni? Szóval nem az érdekel, hogy a filmekben hogy van, hanem, hogy meg tudnám-e én csinálni.:D
2011. máj. 26. 18:45
 3/5 anonim válasza:
100%
persze.... egy baseball utővel odamész a háta mögé, és rábasz*l egy nagyot a tarkójára biztos h elájul... csak az a kérdés meddig xdd (lehet soha többet nem kelne fel.:D)
2011. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
de am sztem ez hülyeség...
2011. máj. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hello,ha anyira elakarsz ájulni nem ezzel probálkoznék. Mert ebböl baj is lehet. De van egy módszer az ájulásra. Csak ezt a módszert annak kell megcsinálnia aki elakar ájulni vagyis ezzel a módszerel nem tudsz másokat ''kidönteni''. Na szóval : 1.lépés: guggolj le. 2.lépés: vegyél mély levegöket,olyan közepesen gyorsan. Ja és olyan minimum 15 mély levegöt kell szedned. 3.lépés: Utána az utolso mély levegöt bent kell tartani. És hirtelen felállni állo helyzetbe. Mondjuk nálam még nem vált be ,de lehet ,hogy ez egyéntöl is függ. Én idáig ezzel a módszerel iszonyuan beszédültem és elsötétült egy kicsit a világ. De csak 2 másodperce csak,de ez nem ájulás volt.
2012. jún. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!