Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen érzés elájulni?

Milyen érzés elájulni?

Figyelt kérdés
Még sohasem ájultam el, de annyira érdekelne , hogy valójában mi játszódik le ilyenkor az emberben?Olyan, mint a filmekben?
2009. júl. 29. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Jó. Komolyan, ha nem vered be magad, akkor jó. Elzsibbadsz, és összeesel, és szintén zsibbadva kelsz fel.
2009. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Hirtelen világosságott látsz, a hang eltorzul nem tudod értelmezni, megmozdulni se. Amikor meg magadhoz térsz akkor a verítéktől kellemes hideg érzeted lesz. De érdekes h az agyad még akkor is jár. 5percre ájultam el vérvétel után, és folyamat ment az agyam, tök érdekes :)
2009. júl. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Én elkezdtem szédülni, mondtam hogy azonnal le akarok feküdni, mert rosszul vagyok.

Hirtelen elájultam, és a barátom kapott el. Mikor felkeltem, azt éreztem, hogy tompa az agyam, nem vagyok képes járni, beszélni, gondolkozni. Barátom ölben hazavitt, utána lettem jobban.

Kb 1 percig voltam eszméletlen.

2009. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
98%
Én már elég sokszor elájultam. Nálam hirtelen elsötétül minden, a fülem elkezd zúgni, szédülök, és arra sosem emlékszem mikor összeesek. Kb 1 percig tart az ájulásom és utána magamhoz térek. /ÉN általában a fürdőszobában ájulok el, de már suliban is megtörtént./
2009. júl. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Nekem úgy volt, hogy először izzadsz..azután ráz a hideg hányingered lesz, elkezded a hangokat torznak hallani, aztán egyre jobban csak foltokat látsz és elsötétül minden, gyengének érzed a lábaidat és összeesel..
2009. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Mikor depressziós voltam, nem tudtam enni és ezért sokszor ájultam el, szerintem nem jó érzés. Úgy szokott lenni, hogy ülök/fekszem aztán felkelek, hirtelen zsibbadni kezd a lábam, majd mintha az agyam is zsibbadni kezdene, szédülök, egyre több fekete fol van a szemem előtt végül teljesen ellepi a látóteret és összeesek...Innen én már csak az ébredésre emlékszek..
2009. júl. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Velem az történt, hogy tisztítottam a fülemet, és a fültisztító véletlenül megcsúszott és "belenyomtam" a fejembe. Vszínüleg valamit "eltaláltam", amit nem kellett volna. Hányingerem lett, elkezdett besötétülni minden, elkezdtem szédülni, elkezdett zúgni a fülem és szerencsére gyorsan beértem a szobámba és sikerült az ágyra dőlnöm.
2009. júl. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Én először éreztem hogy rosszul vagyok, aztán szédülés, és vhogy elment az erőm és összeestem. Aztán nem tudom mi történt, csak arra emlékszem hogy ébresztgetnek. összesen 2x ájultam el életemben. Így utólag mosolygok rajta, de nem egy jó érzés.
2009. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
én mikor gimibe mentem az első iskolai évnyitón ájultam el.. persze mindenki engem nézett a beszéd elállt, a szülők mind rámnéznek, körülöttem megfagyott mindenki, az egész suli rám bámult elég durva volt (utólag is barátnőm meséli el mindig:D) szóval tartották a megnyitó beszédet, kezdett hányingerem lenni és szédelegtem, próbáltam nagy levegőket venni.. aztán csak arra emlékszem hogy sötétlett, és egy pillanatra még kinyitottam a szemem és láttam aki mellettem állt legjobb barátnőm ijedt arcát :D felszedtek és elvittek egy padra :P kb 5percig voltam eszméletlen.. utólag mesélte barátnőm, hogy először lefejeltem az előttem állót xD aztán pedig kidőltem oldalra a térdemre estem és ültem a sarkamon lehajtott fejjel mint egy hulla.. :P utólag mókás visszagondolni :D
2009. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Huuh:D:D Kszi a válaszokat, mindenkinek:)
2009. júl. 31. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!