Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A göbös struma nagyon veszélye...

A göbös struma nagyon veszélyes? Gyakori, hogy meghalnak benne?

Figyelt kérdés
Elég nagy,egyoldali strumát állapitott meg a háziorvos. 2 hónap múlva kaptam időpontot ultrahangra. Nagyon félek,hogy addig meg is halhatok? 30 évesen mekkora a halálozási esélye ennek a betegségnek? Tudtok olyanról,aki ebbe belehalt?
2011. máj. 27. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,nem fogsz belehalni!Engem 95-ben,és tavaly is ezzel mütöttek meg,pedig még csak 37 éves vagyok.Szóval elég fiatalon kijött rajtam.Gyógyszert kell valószinü szedned,és ha tényleg nagy a göb,akkor megmütik,amiatt se félj.
2011. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A strúmába az elmúlt 100 évben senki sem halt bele.
2011. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Légyszíves olvasd el a Cenzúrázott egészség c. könyvet, hogy megtudd, valóban gyógyszert kell-e szedned e miatt a probléma miatt......
2011. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De azt olvastam,hogy lehet hideg göb,amiben rák lehet,ezért félek! Engem már biztosan műtenek,mert kisebb tojás nagyságú :( A rosszindulatú daganattól félek!
2011. máj. 27. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne félj!Tudom milyen,mikor terhes voltam tavaly,akkor vették észre a 3cm-es göböt,meg kellett szúrni,hogy megnézzék milyen.Szerencsére jóindulatú volt,igy a szülés után vették ki.Akkoriban nagyon utána néztem,szerencsére a pajzsmirigyrák,nagyon jól kezelhető.De ilyenre ne is gondolj!Valószinü akkor vesznek mintát belőle,az nem valami kellemes,de nem is vészes.De amúgy hogy ilyen nagy?Nem vetted észre?Nekem már tapintható volt.
2011. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!