Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Rush ugyanúgy károsítja az...

A Rush ugyanúgy károsítja az agyat mit a hígító?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem
2011. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hanem? Egyáltalán tudod miről beszélek?
2011. máj. 29. 23:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerek kutatásokat e téren szóval nem tudom megmondani melyik a károsabb. De az fix hogy a Rush is károsítja az agyad! Hidd el én is próbáltam már ezt azt, az alja szipuzásoktól a kóláig. Mára kitisztultam és sokkal jobb minden. Egy a lényeg ha sűrűn csinálod meghülyülsz tőlle, vagy elmegy tőlle az eszed és bekattansz vagy annyira roncsolja az agyad hogy fogyatékos leszel tőlle. Egyik sem jó, hidd el, tényleg otthon vagyok a témában (ezt arra értem hogy tapasztalatból beszélek!! ), mindegy hogy mi, ígyis-úgyis káros rádnézve. Vagy az ereid szűkülnek össze és veszítenek a rugalmasságból, vagy rákot kapsz tőllük, vagy lebutulsz egy növény szintjére, vagy szétroncsolja az agyad és idegroncs leszel, vagy valami komolyabb szellemi fogyatékod lesz, vagy lebénulsz és még sorolhatnám.
2011. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!