Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajszinező is ugyanugy...

A hajszinező is ugyanugy károsítja a hajat mint a hajfesték? 13/L

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

jobban,mivel gyorsabban kopik-> többet fested:))

és lekell szivatni előtte:Dde én féléve ezzel nyomom:D

miylen akarsz?:)

2011. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dehogy károsítja jobban! Nem kell többször festened, a festék is láthatóan lenő

A színezőkben nincs ammónia és ezáltal nem megy be a festék a haj belsejébe, csak a külsejére tapad rá. Ezért kopik ki.


Leszívatni meg miért kéne már?

Ha barnából szőkét szeretnél, akkor azt tedd festékkel. Színezővel nem lehet világosítani, csak élénkíteni.

Én barna vagyok és voltam vörös és fekete is színezővel. Én csak ezt használok, mert vékonyszálú a hajam.


Szóval nem károsít jobban.

2011. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. világosbarnából szőke szinezővel sikerült világositanom egy kicsit. festéket nem akartam. mert csunya ha le nő.
2011. jan. 13. 16:37
 4/4 anonim ***** válasza:

21:33-as vagyok.akkor bocsi félreértettem.Úgy gondoltam h vmi 'extrém' színt szeretnél.

nekem pl elől rózsaszín a hajam, egy tincsbe, hátúl violett színű. és ezért tapasztalatból tudom h sokkal szarabb állapotba van elől a hajam, mert oylan 2 hetente újra kell (kéne) festenem és mivel a barnát (mert ez az erederi hajszínem) nagyon nem fogja be a pink szinező, így igen, le kell szivatnom:)

2011. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!