Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az állandó orrvérzés mitől...

Az állandó orrvérzés mitől lehet? Vagy miért? :S

Figyelt kérdés
van olyan hogy reggel arra kelek hogy vérik az orrom,nem minden nap de máskor meg napközben olyan heti5-6szor:S:S
2011. máj. 30. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomás, vérzékenység, vagy túl vékonyak az erek az orrodban!!!
2011. máj. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

érdemes lenne fül-orr-gégészhez menni!

valószínű segít a C-vitamin jellegű Rutascorbin:

[link]

2011. máj. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Daganat is okozhat ilyet! Mindenképp menj orvoshoz, ha ilyen gyakran vérzik, és nem az orrfújástól!
2011. máj. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló problémákkal küzdök. Bár nekem van olyan, hogy 1-2 hónapig egyáltalán nem vérzik, de van, hogy egy héten keresztül napi 3-4szer is... Vérnyomásom rendben.

Családunkban is volt egy hasonló eset, aztán szülés óta nem vérzik neki egyáltalán. Én fiú vagyok, de azt tanácsolták, hogy menjek el vért adni párszor. (csak még nem tehetem)

Egy próbát szerintem megér neked is!

2011. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nekemis vannak kihagyasok mondjuk h egy honapig nem vérzik de aztan hirtelen me egy csomot:S
2011. máj. 30. 09:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet gyenge hajszálér vagy magas vérnyomás.Én elmennék egy fül-orr-gégészhez,ha hajszálérről van szó,ő el tudja sütni,de ha ő nem talál semmilyen rendellenességet,akkor menj el a háziorvosodhoz megnézetni a vérnyomásodat.
2011. máj. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!