Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől dagad fel (vizesedik) a...

Mitől dagad fel (vizesedik) a bal lábfejem nyaranként?

Figyelt kérdés

Amint melegebbre fordul az idő, a bal lábfejem, és lábujjaim megdagadnak, kb 5 éve. Télen minden ok.

Az orvos adott egy pakolást hogy azzal kenjem egy hónapig. Egy hónap után visszamentem, akkor azt mondta hogy akkor még egy hónapig. És ez 3x. Semmit nem javult. Mit tegyek? Nagyon zavar, és nehezíti a szandálvásárlást.

(20L)


2011. máj. 31. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
anyum is egy ideig orvosról orvosra járt ezzel.. de senki nem mondott neki semmit.. és beleunt.. de biztos hogy a hővel kapcsolatos.. hőérzékeny lennél, vagy nem tudom :D
2011. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A meleg okozza, a rossz keringéstől dagad be. Pontosan nem tudom az okát, ezt orvos tudná megmondani, de biztos a meleg miatt lesz valami az erekkel.
2011. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sportolsz vmit? ha nem,kellene kocogni,kardiózni,hogy javuljon a vérkeringés.lehet a szíveddel van vmi.,általában akkor dagad be a bal láb.sós ételeket mértékkel egyél,ne sózd külön,zacskós levesben,konzervekben,füstölt húsokban többszöröse lehet a normál sóbevitelnek.esetleg vízhajtó teákat is meg lehet próbálni.
2011. jún. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!