Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gerinckopás? Ez most komoly?...

Gerinckopás? Ez most komoly? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hete meghúzhattam a derekamat, amikor rosszul ültem le, és azóta eléggé fáj. Múlt héten 5 napig pihentettem és utána jó volt, de a munkám miatt ismét előjött. Ma elmentem a háziorvosomhoz, aki kétszer ráütött a gerincemre és közölte velem, hozzáteszem úgy mondta mintha vmi állat lennék, hogy: "Gerinckopása van mit szól hozzá? Ez újra és újra elő fog jönni, sőt évről évre rosszabb lesz magának" Most komolyan 2 ütésből ezt megállapítja? Ezt ő sem gondolhatta komolyan. Ezek után felírt egy krémet és izomlazító gyógyszert. Ti mit gondoltok?


22/L


2011. máj. 31. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt sem tudja, miről bszél. Ez szomorú. Tudod, gerinckopás nem jellemző a te korodban.Ráadásul utána izomlazítót ír fel...önmagával kerül ellentmondásba. Az egyébként a valószínűbb, izomhúzódás. Ha nem múlik el a krémtől a fájdalom, irány egy másik orvos.
2011. máj. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keressél fel egy ezzel kapcsolatos szak orvost, a házi orvos se tudja igazán ezt eldönteni legfeljebb beutal valakihez. lehet csak valami izomgyulladásod van, bármi lehet, inkább keress fel egy szakorvost.
2011. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én becsípődésre gyanakodom, de azért elvártam volna egy beutalót. De őszintén, ezek után, hogy úgy bánt velem, mint egy darab azzal...hát én átmegyek másik orvoshoz ez már biztos. Kb olyan hangnembe mondta ezt az egészet mintha azt közölné: "Holnap meghalt. Mit szól hozzá?"
2011. máj. 31. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van a közelben, vagy ismersz valahol egy csontkovácst, aki megbízható, akkor én elmennék hozzá a helyedben
2011. máj. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez vicc. Elmentem egy másik háziorvoshoz, hogy átjelentkezzek és közölte, hogy "Nem lehet". Kérdeztem, hogy miért? Erre a válasz: "Mert nem" ????? Pedig ő a körzeti orvos, ahol lakom =/
2011. jún. 6. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!