Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Házi piercing készítésnél...

Házi piercing készítésnél mikre kell figyelni?

Figyelt kérdés
Alsóajak piercing lenne, valaki leírná, hogy hogy a legoptimálisabb?
2011. máj. 31. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Könyörgöm, a legdrágább helyen is maximum 7000 Ft. De már 5000-ért megcsinálják, miért kell ilyenekkel otthon szórakozni?


Egyébként egy ismerősöm is az alsó ajkába szúrta magának, steril tűvel, stb. Mégis úgy elfertőződött, hogy orvosnál kötött ki. Gennyes volt, fájt neki, és undorító. Remélem, te is így jársz.

2011. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tinker Bell ***** válasza:
52%
Az a legoptimálisabb, ha nem otthon csinálod! Szánd rá azt a pár ezer forintot, megéri!
2011. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

"Házi piercing készítésnél mikre kell figyelni?"


Arra, hogy nehogy véletlenül megcsináld.

Irtó kockázatos, csak a baj lesz belőle.

2011. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. máj. 31. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a köldökömet szúrtam magamnak.

Vettem narancs branült, hiába steril pluszban ki is főztem szúrás előtt.

Vérvételnél is használt fertőtlenítő sprayvel befújtam a köldökömet, a piercinget, és a tűt is.

Amit piercingesek is használnak, azt a "lyukascsipeszt" nem tudom mi a rendes neve, azzal megfogtam a bőrt, amin előtte bejelöltem a piercing helyét.

Ezt követően átszúrtam.

Tetránnal, alkohollal(amit később elhagytam mert szárított), betadinnel ápoltam.

Nem lett semmi baja. Jah meg kamilláztam, mert az gyulladás csökkentő. Már több mint egy éves, és a piercinges is azt mondta, hogy szép, és jó helyre szúrtam.

2011. máj. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szúrtam annak idején köldök piercinget magamnak. Háááát.... Én akkor nagyon fiatal voltam, kb. 14 éves.... Nem kérek kommentet... Valahogy átgyömöszöltem a bőrömön a tűt, ami steril volt, én bontottam ki, de úgy összetörtem a bőröm, hogy utána nagyon begyulladt. Sokáig volt is ott benne egy kemény gümő. Aztán elmentem szalonba, de a gümő miatt nem lett teljesen egyenes a piercing. Jobb lesz, ha szalonba mész, mégis az arcodról van szó, ne csúnyítsd el egy esetleges gyulladással....
2011. jún. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!