Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bokaszalag szakadás lehet?

Bokaszalag szakadás lehet?

Figyelt kérdés

Vasárnap este elmentünk egy túrára, de beleléptem egy gödörbe és kiment a bokám. Abban a pillanatban nagyon fájt, de egy óra múlva már nem igazán. Éjszaka nem tudtam hogy feküdjek, mindenhogyan fájt. Reggelre enyhén bedagadt, alig tudtam ráállni, csak sántikálva tudtam menni. Délután már egész jól tudtam menni, viszont kedd reggel még mindig fáj és be is van dagadva. Ma már nem fáj annyira, de még mindig be van dagadva.

Voltam háziorvosnál tegnap, azt mondta, hogy a héten pihentessem, jegeljem. Nem emlékszem pontosan hogy mondta, de valami olyasmi volt, hogy péntekre vigyem vissza hozzá a leleteket a baleseti sebészetről, ha nem javulna.

Mikor menjek vele kórházba, ha nem javul? Holnap vagy pénteken?


2011. jún. 1. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
MOST AZONNAL!!!!!Irány a sürgősségi, nekem egy hasonlóból műtét lett. Nem játék...
2011. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy 2*3 mm-es darab törött le a csontból. 6 hét gipsz. :(
2011. jún. 2. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!