Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mániákus hazudozó? Lehet...

Mániákus hazudozó? Lehet "gyógyítani"?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van 1 ismerősöm és nem tudom miért csinálja, de folyton hazudik. Képes a saját családjáról olyat mondani, hogy kórházban voltak, ő velük volt.. kiderült, hogy akkor bulizott.

Hazudik mindenkinek mindenkiről a háta mögött és az a célja, hogy mindenki haragban legyen mindenkivel, csak vele nem :-/

nagyon sokat ártott már így, kb. 20 éves barátaimat veszítettem el (kb. 5-öt is) :(((

Hogy lehet valaki ilyen? Mitől? Mit csináljak vele? :(


2011. jún. 1. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisebbségi komplexus. Nem kezelhető.
2011. jún. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem igazán :S
2011. jún. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szörnyű, hogy tönkreteszi mások életét és persze a sajátját is, szerintem már maga is elhiszi azt, amit hazudik magáról :( ez neki a legnagyobb öröm az életben :(((
2011. jún. 2. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ismerek sajnos kettő kényszeres hazudozót...sajnos.Mind a kettő úgy hazudott,mint a vizfolyás .Én csak azt tudom javasolni ,hogy te is sz.ard le az ilyeneket ,mert ha ez náluk betegség lenne ,már rég tenniük kellett volna azért,hogy kigyógyuljanak belőle ,ha nem "betegek",akkor szimplám rossz indulatú ,szellemi fogyatékosok,nem éri meg velük tartani a kapcsolatot.
2013. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!