Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az 56...

Szerintetek milyen az 56 kg-os 163cm magad testalkat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt kép nélkül elég nehéz elképzelni, sokminden múlik a formákon, alakodon. Így első ránézésre átlagosnak tűnik, de gondolom ez valami jó válasz.
2011. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"de gondolom ez nem valami jó válasz" bocs :)
2011. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:Pnemtudom..masok aztmondjak hogy kene sportoljak, de azert nem vagyok kover sem molett..inkabb atlagos..vagy annal egy kicsit puhabb:P
2011. jún. 2. 16:17
 4/6 anonim ***** válasza:
A sportolás mindenképpen hasznos, akkor is, ha nem vagy husi. Jó, ha hozzászoktatod magad, nem kell persze élsportolónak lenni, de mindenképp érdemes. Válassz valami olyat, amit szeretsz, pl. táncolhatsz, úszhatsz, biciklizhetsz, futhatsz, amihez érzel egy kis kedvet és energiát. Nem fogod megbánni, nem leszel "puhány" :)
2011. jún. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A sport jót tesz, erősít, formál.
2011. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
regebben nagyon sokat szaladtam..de a suli lefoglalt..aztan abbahagytam..aztan 2hetig ujra rendszeresen kocogtam..aztan lealltam:(megint neki kene fogni...:(
2011. jún. 2. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!