Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegye, ha edzőteremben...

Mit tegye, ha edzőteremben hamar kiizzadok és a fejem meg vörös lesz? Amúgy gyerekkoromban is ilyen voltam.

Figyelt kérdés
Sokaknak látom, hogy ha izzad, akkor sem vörösödik el a feje. Mit lehet tenni ez ellen?
2011. jún. 2. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is hamar vörösödök, mert nagyon fehér bőrű vagyok.

Ez van, el kell fogadni.

2011. jún. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
semmi se tudsz ellene tenni.A tulzott erolkodestol olyan.
2011. jún. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A fejemről meg ömlik a víz...
2011. jún. 2. 16:40
 4/8 A kérdező kommentje:
Más 20 percig is bír legalább egy gyakorlatot (ellipszis tréner), én meg 10 perc után úgy nézek ki, mint akit órákon át kergettek. Most, ilyen meleg időben még inkább izzadok. Nem büdösödök szerencsére. :)
2011. jún. 2. 16:44
 5/8 anonim ***** válasza:
mert rossz a kondid es tulsulyos lehetsz..ha jolenne a kondid nem izzadnal ennyire..
2011. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
158 cm és 51-52 kg.
2011. jún. 3. 18:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Fiú vagy,vagy lány?


Lányok esetében a 158 cm-hez max 50 kg-nak kéne járulnia,ha fiú vagy,akkor lehet kicsit több ebben a méretben,de a fiúkhoz nem nagyon értek.<-ugyanakkor ezzel ne foglalkozz,aki a túlsúlyossággal jött,annak nincs igaza,nekem egy barátnőm 150 cm és 95 kg,imád sportolni,nagyon sportos is,rengeteg érme,kupája van(általában mindig 1. ).Szerintem csak szimplán nem vagy kondiban,többet kell edzened,de először csak óvatosan,hogy fokozatosan szokjad a mozgást.Ha hirtelen akarsz ilyen nagyokat tornázni,akkor az egészségtelen is lehet,és sokkal tovább fog tartani a megszokása.

2011. jún. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tornázok hú de megerőltetőt. Ma mértem magam, 50 kg vagyok mégis. :) Úgy látszik fogytam végre. :) Lány vagyok.
2011. jún. 5. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!