Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetalakit az alkoholr...

Hogyan lehetalakit az alkoholról leszoktatni?

Figyelt kérdés
Hát sajnos a férjem egy ideje rendesen rászokott az italra.Kezdte azzel,hogy hetente kb.2x kiment egy sorre,utána már naponta,aztán elkezdte a vadászt és már a napi 50 fokos pálinkáknál jár,sot hetente kb.3x tiszta részegen jon haza,a tobbi napon meg csak érzem rajta hogy ivott.Lényeg,hogy van egy 3 éves fiúnk is,és nem akarom,hogy így lássa,meg hogy nincs itthon,mert az apja a rohadt kocsmában ul.De nagyon szeretem és elhagyni nem akarom,de ezt sem lehet már bírni,nem tudom mivel lehet rá hatni,hogy hagyja abba.Hallottam hogy van valami gyógyszer vagy nem tudom mi,hogy megútálja az alkohol ízét,de nem tudom mi az.Nem tudja valaki?Vagy nem tud valaki jó tanácsot adni,hogy mivel érvelhetnék?Mert ha azt mondom,hogy itt hagyjuk,akkor leáll pár napra és utána kezd elolrol,de amúgy is nem tudnám itthagyni.SEGÍTSÉG!!!!!
2011. jún. 3. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ő nem akar leszokni, akkor sehogy.

Marad a válás, mint lehetőség, vagy szenvedsz egész életedben.

2011. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvosi segítséggel lehet csak egy bizonyos szint felett. gyógyszer van rá, régebben volt az Esperal nevű, beültetett gyógyszer, most nem tudom milyen van. De ezeket is csak orvos adhatja.
2011. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
AZ milyen az az esperal?és mit jelent hogy beultettt?
2011. jún. 3. 15:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Szigorú orvosi ellenőrzés után a combizomba ültetik be a tablettákat, 6 hónapig hat. Elég egy deci sört meginni rá és megfullad a delikvens, ezért csak nehezen vállalják el az orvosok. Apám 20 éve Spanyolországból hozatta egy ismerősünkkel. Amikor letelt a hatása ugyanott folytatta ahol abbahagyta, AKARATERŐ kellett volna.
2011. jún. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
volt benne reszem,es tudom ilyenkor v. a valas segit,v. a hosszu beszelgetes.nem erdemes veszekedni,avval nem sokat lehet elerni,inkabb ajald fel neki,hogy eggyütt elmentek tanacsadoba v. orvoshoz,v. pszihiaterhez,mond meg neki hogy tamogatni fogod,elmenni vele stb.,mert egyedül nem fogja birni es nem is lehet,ha meg akarja tartani a csaladjat.
2011. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!