Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Végbélrepedés mennyi időn...

Végbélrepedés mennyi időn belül gyógyul?

Figyelt kérdés

7 hete szültem, volt külső aranyerem is, az már szerencsére elmúlt. 1 hete látott proktológus, ő mondta, hogy belül is van egy kis repedés, körömvirágkrémet ajánlott és intimtornát.

DE továbbra is fáj székelés után egy idővel, így újra felhívtam a dokit: beleegyezett, hogy Reparon kúpot használjak + meleg ülőfürdőt.


De úgy érzem, sosem fog elmúlni.:( Lehet, hogy már nagyon türelmetlen vagyok a az elmúlt lassan 2 hónap szenvedése után (továbbszakadt gátsebem is volt) - de légyszi valaki nyugtasson meg, hogy hasonló helyzetből fel tudott épülni, illetve: hogyan?


2011. jún. 3. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos sokszor a végbélrepedés egy életen át végigkísér és időről-időre (keményebb széklet, székrekedés) során újra és újra bereped... persze aztán lassan begyógyul, de.... erre a legjobb gyógymód, ha mindig puha a széklet...
2011. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is rossz hírem van, több mint egy évig szenvedtem vele, már az őrület határán álltam annyira fájt, orvos írt fel kúpot, de újra berepedt. aztán egyszer csak elmúlt, mintha sosem lett volna, de félek hogy bármikor kijöhet megint.
2011. jún. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2013. okt. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok folyadék (tea)
2013. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!