Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kakiljunk munkahelyen,...

Csillogócsajszi43 kérdése:

Hogyan kakiljunk munkahelyen, suliban, ugy hogy ne vegyék észre mitcsinálunk?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk bezárod az ajtót.
2011. jún. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 eNerdzsy ***** válasza:
Be kell menni a WC-be és becsukni az ajtót.
2011. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
várdd meg míg nagyon kell és akkor secperc alatt megvagy, mintha egy pisilésre mentél volna be:D a szagról nem tudok mit mondani, ha büdi azt úgyis megérzik, de sztem ez a ritkább, hacsak nem hasmenésről van szó:D A legtöbb wc manapság olyan kialakitású, hogy eleve vízbe esik a "kaki" szal szag nem lesz "sok" :d
2011. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ne gondolj rá, h észrevesznek, mert ha rá gondolsz észrevesznek. Mint a vizsgán, ne gondolj arra, amit nem tudsz,...
2011. jún. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 eNerdzsy ***** válasza:
Én pedig azt kérdezem, hogy miért nem szabad azt másnak tudni, ha valaki elmegy sz...i?
2011. jún. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát úgy,hogy behúzódsz valami csendes, sötét helyre...

Vagy használj pelust.

2011. jún. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk suliba ne szünetbe menj WC-re, hanem óráról, mert akkor nincs a WC-n senki rajtad kívül, akkor meg tök mind1 hogy van e szag vagy nincs, mire kicsengetnek úgyis kiszellőzik a WC.

Munkahelyen is valami hasonló trükk lehet az ideális megoldás szerintem.

2011. jún. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
vagy hogyha nem akarod hogy hallják, amikor csobban a vízbe, akkor amikor érzed hogy mindjárt kipottyan húzd le a wc-t gyorsan, hogy ne hallatszódjon a csobb
2011. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne utólag használj légfrissítőt (ha van), hanem előtte...
2011. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Általános iskolában volt utoljára nálunk ciki, ha a suliban észrevették, hogy kakiltunk. Természetes dolog. Amikor koliba voltam, lehetett tudni ki van ott első évben, mert ott fújjoltak, hogy juj kakiszag.
2011. jún. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!