Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Munkahelyen 14-15 fok körüli...

Munkahelyen 14-15 fok körüli irodában kell dolgoznom napi 8 órát. Néha hidegre hűl a kézfejem és a lábfejem. Mennyire baj?

Figyelt kérdés

Takarékoskodnak a fűtéssel, néha úgy fázik a kezem, hogy alig tudom mozgatni. A probléma hosszú távú.

Lehet-e ennek a fázásnak egészségemre káros hatása?


2010. nov. 5. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Bizony izületi fájdalom. Ez nagyon nem normális dolog, legalább 20 fokra kellene fűteni a helyiséget.
2010. nov. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én amennyire nem bírom a hideget, simán leszámolnék .
2010. nov. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ó, de ismerős :-((

Az a baj, hogy a munkáltatónak biztosítania kellene a megfelelő körülményeket ez előírás és jogilag szabályozva van. De tudom, hogy nem lehet ugrálni, mert simán kirakják az embert.

Figyelj vegyél cérnaksztyűt (obiban és ilyen helyeken lehet kapni) és dolgozz abban. [link] filléres árú.

Sajnos hosszútávon lehet következménye. De öltözz fel rétegesen, nem tudsz mást csinálni. A derekadra kössél sálat és ilyenek.

Kend be magadat zsírosabb krémmel, ami tartja a hőt.

Nagyon sajnálom piszok dolog ez és nagy szemétség, mert a munkáltatód tudja, hogy nem mertek szólni.

2010. nov. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon nem jó. Az izületi gyulladások után-közben-előtt jönnek egyéb bajok is. prostata, petefészek, stb. Kinek-kinek mije van. Öltözködés... Szakszervezet... :-)

Üdv, HajDoktor

2010. nov. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet. az ízületeid kikészülnek.
2010. nov. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!