Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy tudom leadni...

Szerintetek hogy tudom leadni a hasamról a felesleget? 38 éves férfi vagyok.

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 15:32
 1/3 anonim válasza:
Hát csak a hasról nem lehet !Írd le hány centi és hány kg vagy akkor tudok segíteni!
2011. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
170 cm és 90 kg.
2011. jún. 5. 17:06
 3/3 anonim válasza:
Szia!Hát akkor naponta próbálj meg csak 1800kcal fogyasztani úgy ,hogy az étkezésenként elfogyasztott maximális zsírmenyiség:19g legyen ,és a főétkezések között elfogyasztott harapnivalóban max:3g zsír legyen!Ha megengedsz még valamit, próbálj inkább száraz húsokat enni:csirkemell stb., köretnek pedig a zöldségeket válaszd!Mérd le mindig miből mennyit eszel, és az interneten, egy kalóriatáblázaton meg tudod nézni mennyi zsírt és,kalóriát tartalmaz az általad fogyasztani kívánt étel!Hetente mérd le magadat is és a cél a heti 1 kg fogyás legyen!Meg fogod látni nem is olyan nehéz mert nem leszel éhes ha jól csinálod!Sok zöldséggel kell a pocit kitömni!Természetesen az elengedhetetlen a sport próbálj meg valamit pl.:biciklizni,felülés,kocogást talán majd ha lement pár kg!Sok sikert kívánok és ne lépd túl a kalóriát sem a zsírmennyiséget sem akkor sikerülni fog!
2011. jún. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!