Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Folyton éhes vagyok. Betegség?...

Folyton éhes vagyok. Betegség? Rossz életmód?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Napi vagy 5-6szor eszek sokat. ÉS kalóriában gazdag ételeket. Ez nagyon meglátszik de egyszerűen nem tudom visszafogni magam. Ez normális ? és nem csak 1-2 nap..folyton köszi
2010. márc. 24. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök normális,legalábbis mindenki akit ismerek volt így és nem pár napig hanem húzamosabb ideig.Én is voltam így.Szerintem azért mert még fejlődik a szervezeted.
2010. márc. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 15 éves korától 17 éves koráig mindig éhes volt, én meg is mondtam neki, nehogy próbálj diétázni, inkább mozogjál többet, mert a szervezetnek ebben az időszakában van a legtöbb kalóriára szükséges, hogy normálisan tudjon fejlődni.Azért azt ajánlani tudom, hogy ha rádjön a farkasétvágy egyél meg egy nagy almát, narancsot, vagy kiwit, amit szeretel, például banánt is.
2010. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pl szó szerint kiéheztettem a szervezetem, ezért mostanában folyamatosan éhes vagyok! Az egyik válaszoló jól írta 16 évesen ne fogyózzál egyél meg mindent, amit megkívánsz, de sokat sportoljál és ne legyél lusta, mert akkor majd rád ragadnak a kilók!
2010. márc. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen... és tényleg akkor rátérek az almás dologra :P + sok mozgás..ugy is itt a jóidő. Köszi szépen :D
2010. márc. 25. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még annyit javasolnék, hogy igyál sok vizet min. 3 litert naponta.
2010. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!