Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Apósomat pár napja (betegség...

Apósomat pár napja (betegség miatt) pelenkázni kell. Viszont minden alvás után tiszta pisi az ágya, mert kifolyik a pelenkából. Ilyen "keveset" bírnak a pelenkák, vagy a minősége lenne rossz?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet, hogy valamit nem jól csináltok? Egy időben sokat jártam egy idősek otthonába, ahol beteg, pelenkázott emberek voltak. Tena pelenkát kaptak, sose folyt ki belőle semmi.
2010. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Őőőő már bocs, nevelőapám betegség miatt szintén pelenkázni kellett. Viszont neki volt katéter is. Ezért nem volt baj a pisivel, mert 1 kis tartályba gyült.
2010. okt. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! A pelenka minőségével volt a baj, ennek ennyitől nem szabadna így szétmennie, ezek a pelenkák direkt ilyen típusú inkontinens betegeknek lettek gyártva és pont azért, hogy ez ne okozzon problémát. Szóval én ajánlom a Tena pelenkát vagy betétet, rengeteg típusa van, a gyógyszerész, ápoló, orvos egyaránt tud segíteni, hogy melyik szükséges.
2010. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Minden tiszteletem a türelmes, kedves, szeretetben élő segítő családtagoknak.
2010. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!