Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elvágtam elég rendesen tegnap...

Elvágtam elég rendesen tegnap a lábam és csak ömlött belőle a vér. Bekötöttem de elég csicskán most meg beleragadt és nem tudom leszedni. -. -" Van valami lötty vagy valami ami nem csíp és ha leöntöm nem fáj? Pls. (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


Ha hiszitek ha nem, borotvával vágtam el :S :@


2011. jún. 6. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
alkohol, minél töményebb. és betadine-nal is kend be!
2011. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elsőre ne hallgass! Ordítani fogsz az alkoholtól. Simán vízbe áztasd be, úgy kiázik belőle a géz, v kötés.

Ja, és csípni fog veszettül, de mégsem annyira, mint a piától.

2011. jún. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
áztattam kicsit lejött de még mindig ottvan ugy h vizes a kötszer és az még áztatja de tekertem le a fáslit a kutyám meg megrángatta szal most iszonyúan fáj (kölyök kutyám van, valszeg játéknak nézte)
2011. jún. 6. 14:13
 4/8 A kérdező kommentje:
[link] beáztattam de nem jön le :(( ilyen lett :'( és nagyon fáj... :(
2011. jún. 6. 14:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha elmennél vele a dokihoz.
2011. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, igen fáj az alkoholtól, de lefertőtleníti! víz csak feláztatja, nem lesz jobb. ha orvoshoz mész vele, ott is olyan szert tesznek rá, ami rohadtul csíp, úgyhogy szerintem ha magadnak csinálod, jobban jársz
2011. jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
visszakötöttem inkább nem csinem meg majd ha hazajön anyum ^^ ami este fél 12 (13/L)
2011. jún. 6. 15:07
 8/8 A kérdező kommentje:
köcce :) második: nem csíipett a víz egyébk. a 2. képet a víz után csináltam. most fürdés előtt leszedtem simán szárazon egy kicsit feszített de túlélhető volt ^^ köszönöm a válaszokat most látom a pici ereim *-* nem is gondoltam volna hogy ezek ilyen apróak ^^ meg h szürkék vagyunk a bőr alatt :D most biosz órát tartok xP köcce :D még 1x
2011. jún. 6. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!