Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az egészségemért?

Mit tehetnék az egészségemért?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, nem vagyok elhízott, egy kis plusz van rajtam, de azon dolgozom, viszont genetikailag olyan alkat vagyok, hogy hiába fogyok le, a mellem az megmarad, has eltűnik, mell marad. És nagyon tud fájni a hátam, nem tudom mit tehetnék érte. Édesanyám mindig rám szól, hogy húzzam ki magam, de nehezemre esik, pedig tényleg rossz a tartásom, de hamar megfeledkezem magamról, nehéz tartani magam. Nem szeretném, ha görbe lenne a hátam, pedig ha ülök az borzalmas. És pár napja úgy érzem, hogy mindjárt beszakad. Mit tanácsolnátok? Orvosnál már voltam, semmit se ér, azt mondta keressek magamnak videókat, jó fej nem? Próbáltam is, de igazából nem tudom mi lenne a legmegfelelőbb. Napi 1-2órát tekerek, tehát nekem ez a sport, heti 1 pihenőnappal.
2011. jún. 7. 18:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Szóval ez azért van mert túl nagyok a melleim, vagy én is valamit rosszul csinálok? Úgy irigylem azokat, akiknek olyan szép a tartásuk.
2011. jún. 7. 18:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az úszást javaslom neked. Az javítja a tartást is és ha rendszeresen eljársz úszni nyilván az alakod is formálod.
2011. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lovaglás is javítja a tartást, pest közelében jó helyet is tudok mondani.
2011. jún. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!