Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ágyékomnál a péniszem...

Az ágyékomnál a péniszem mellett a képen látható "valami" van. Gyógymód? Kép LENT.

Figyelt kérdés

[link]

Piros kiütésszerű elszíneződés, és gyakran viszkető érzés.

[link]

Engem nagyon zavar, főleg még a péniszem fölött hasonló 50ft-os átmérőjű folt. Mi lehet ez??

Köszönöm a segítséget előre is.

18/f


2011. jún. 8. 12:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem beizzadt, és kipattogott :) Pár napig kenegetned kéne testápolóval, ami nem csípi nagyon, vagy valami hámképző krémmel (pl neogranormon). Próbáld meg elkerülni, hogy összeérhessen és összeizzadhasson a combod ismét.
2011. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vagy még lehet ekcéma, de azzal bőrgyógyászhoz kéne menni...Meg lehet hogy amúgy se ártana, főleg ha nem csak a combodon van, de szerintem ez nem vészes.
2011. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is ekcéma,a lányom is ekcémás és neki is ilyen a combja mikor kijön.
2011. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
vagy gomba. ebben amelegben könnyen lehet. irány a bőrdoki!
2011. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Páromnak is van hasonló ha jól látom a képen, a combjánál ugyanott ahol te is leírtad. Így a melegben még jobban bepirosodott, ezek szerint ez "veszélyes"?
2011. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
aha, arra gondoltam, hogy elkezdem canestennel kenegetni.és ha nem használ, akkor bőrgyógyász. mit gondoltok?
2011. jún. 8. 13:57
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez nem gomba, inkább csak kipállot a melegben. (a canesten amúgy is egy szélesspektrumú vacak, ami elég kevés esetben hatásos, vényköteles szerek sokkal jobbak).

Mostmár ne farmert hordj, inkább valami lengébb nacit, és ügyelj rá, hogy ne legyen műszálas, meg a gatyád se, csakis 100% pamutot.

2011. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
értem értem. ez megnyugtató:) szóval akkor ne kenjem semmivel, emg ne csináljak semmit csak pamut? ha izzad, akkor hintőporozom ugy jó?
2011. jún. 9. 10:12
 9/14 anonim ***** válasza:
Gomba. Vegyél Clarasept fertőtlenítő kézmosót és azzal mosd meg esténként , mikor fürdesz. Hamar elmúlik, nekem is volt.
2011. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
szóval fürdés közbe ne tusfürdőt hazsnáljak, hanem ezt a folyékonyszappant? vagy hogy csináljam?
2011. jún. 10. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!