Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ágyékomnál sebes, néha...

Az ágyékomnál sebes, néha viszket. Gyógymód?

Figyelt kérdés

Sokszor reggelente, vagy napközbe az ágyékomnál elkezd viszketni. És alig bírom megállni, hogy ne nyúljak oda. Barna, és nem is mondhatni sebesnek, hanem mintha kiütéses lenne. Nagyon zavaró, főleg mikor párommal vagyok. Kenőcs vagy valami? Próbáltam a hintőporozást, de nem nagyon jön be. Várok ötleteket. Köszönöm.

18/F


2011. máj. 15. 14:00
 1/4 tetris ***** válasza:
Sebes is, viszket is, elszineződött is, régóta tart, nem gyógyítja semmi házipraktika. Na akkor most mégis mire vársz még? Milyen tünetre? Minek kell még történnie ahhoz, hogy elmenj a bőrgyógyászatra?
2011. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de még várok válaszokat hátha volt másnak is ilyen panasza.
2011. máj. 16. 14:39
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Vagy gombásodás, vagy az izzadságtól kidörzsölődött a bőr és szőrtüsző gyulladásos.Próbáld sebhintőporral kezelni.Ha 2-3 nap után nincs változás, irány a doki.
2011. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben. az izzadságtól szerintem igen.
2011. máj. 18. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!