Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szilvát és tejberizst ettem...

Szilvát és tejberizst ettem és nagyon görcsöl a hasam. Nem akarok wc-re menni, mert utálom, ha megy a hasam. Ha veszek be széntablettát elmúlik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Annak nem olyan gyors a hatása. Menj el WC-re és könnyits magadon inkább
2011. aug. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 x) ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj el wc-re, mert a méreganyag úgy távozik a szervezetedből. Azt az egy alkalmat kibírod. És a széntabletta nagyon hatásos és hamar hat, de nem azonnal. (Bár nem tudom hogy jön ez az egész a szexualitáshoz, nem éppen szexi ha telefosod a házat)
2011. aug. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
télleg jobban jársz ha hagyod, h a szervezeted végezze a dolgát... ha nem múlik el holnapra, vegyél Immodiumot, az nagyon hatásos rá
2011. aug. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 needtoknow ***** válasza:
47%

Engem a röhögőgörcs fog el, hogy lehet valaki olyan okos, hogy szilvára tejeset iszik/eszik.

De lehet ezzel akarja megvédeni a segge szüzességét. Kész a rejtély :D

2011. aug. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

jól van már nagyon fájt és ebben a kategóriában voltam és nem bírtam kiválasztani másikat

de már kijött...nem is volt olyan rossz

2011. aug. 20. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!