Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nudizmsuró...

Mi a véleményetek a nudizmsuról, az így történő standolásról? Mért válasszák ezt a strandolást? Milyen amikor előszőr megy az ember el?

Figyelt kérdés

Saját szemszögem:Nekem hiába mondanák azt hogy a másik is meztelen,én látom őt,ő meg engem,engem úgyan úgy zavarna,úgyanúgy igen kellemetelenül érezném magam.Tehát ha nem a nudizmusról beszélünk,hanem egy vizsgálatról,ott is zavarna hogy mások látnak.


Aki sose járt az előtt ilyen strandokra,helyekre azt mi vette jár,mért választotta ezt?És senki előtt sem szégyenlős?Vagy ez úgy van hogy ott a strandon nem zavarja,de ez nem jelenti azt hogy bárki előtt,bárhol simán vetkőzne?


2011. jún. 9. 12:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Akik kedvelik a nudizmust azok a gyerkeiket is így nevelik?Akár nyilávonos strandokra is viszik őket meztelenül amikor már rég nem tocsogosak?Vagy nekik megadják a választás lehetőségét hogy majd maguk tudjanak dönteni mi a jó nekik?
2011. jún. 9. 12:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, bár eljátszottam már a gondolattal hogy milyen lehet,:) de sose mernék elmenni nudista strandra! Biztos nem szégyenlősek. 1x betévedtem véletlenül egy parton a nudistákhoz, de egyből visszafordultam, mert nem épp fiatal adoniszok süttették a hasukat a napon! :D
2011. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én se mennénk soha,de én olyan vagyok,hogy akármilyen kicsi is legyen a gyerekem akkor sem vinném meztelenül őket sehova,kisgatya,vagy pelus mindig lenne rajtuk,attól mert kicsi nem kell hogy mindenki láthassa,meg higénikusabb is.
2011. jún. 9. 12:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Anyuva beszéltem róla,nevetett,meg mosolygot és az van,hogy nem akar ő engem elvinni,de ő szeretne elmenni rá,még meg se forudult a fejébe,hogy ilyen helyre cipeljen,nem is értette honnan vettem.De mondta máskor egyből menjek és szóljak .
2011. jún. 10. 08:24
 5/5 A kérdező kommentje:
jaj elnézést a nővérem kérdéséhez írtam a saját kommentem egy másik kérdés helyett,az utolsót.Júj kapok tőle.
2011. jún. 10. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!