Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Benőtt a körmöm hova mehetek...

Benőtt a körmöm hova mehetek vele?

Figyelt kérdés
Benőtt a nagylábujjamon a köröm, és nagyon fáj. Már lépésnél is fáj, de nem tudom hova kéne menni vele. Voltunk bent vele sebészetnél és elküldtek onnan. Hova lehetne menni? Mit tudnék csinálni, hogy ne nőjön be újra?
2011. jún. 10. 06:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha sebről elküldtek, menj bőrgyógyhoz, majd ő beutal sebre, ahonnan már nem tehetnek ki.

Vagy keress egy szupi pedikűröst, ő majd helyreteszi. :)

2011. jún. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pedikürös
2011. jún. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer volt, egyszer a sebészetre mentem adtak időpontot és megcsinálták, ez az ő dolguk. (a pedikűrös a benőtt, begyulladt körömmel semmit sem tud kezdeni) Másodszor a háziorvoshoz mentem beutalóért, de bevállalta és megcsinálta. A sebészek profibbak voltak, egyáltalán nem fájt, a házidokinál majd összecsináltam magam.
2011. jún. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem már nem is tudom hányszor volt ilyen, elég sokszor.

a sebészeten ez már rutinfeladat, sok mindenkinek van ilyen problémája, és a sebész feladata megcsinálni!

Kérdeztem mi lehet az oka a benőtt körömnek, azt mondják hogy a szélét nem szabad levágni, és a tetejénél meg ne gömbölyűre vágjam. Mióta odafigyelek erre, nem nő be :)

Jobbulást

2011. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én elmentem házi orvoshoz és ott levágták,azóta nem nőtt vissza.De a pedikűrös is jó.
2011. jún. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!