Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ver ilyen szabálytalanul...

Miért ver ilyen szabálytalanul a szívem? (SÜRGŐS)

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem, hogy mintha "kihagyna egy ütemet" vagy össze-vissza verne a szívem. Nem tudom mitől lehet. Régebben magas vérnyomásra gyanakodtak, de az nem függ (szerintem) össze a szívritmussal. Gyakrabban szoktam érezni ezt, ha kimerültebb vagyok vagy keveset alszok, de azért nem fognám teljesen erre. Körülbelül éjszaka 1-2 körül szoktam lefeküdni aludni, és hétkor kelek. Régen szoktam futni, kosarazni, de mostmár szinte semmit nem mozgok. Ettől is lehet? Mit tegyek? KÉRLEK SEGÍTSETEK!

16/F


2011. jún. 13. 03:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ott a válasz a kommentedben.Szívritmuszavar.

Nekem 18 éves koromtól kezdve van,most vagyok 40,és még élek.Gyógyszert szedek rá,és rendszeresen járok a kardiológushoz.Mondjuk nekem magas vérnyomásom is van.

Menj vele orvoshoz,majd ő eldönti,hogy kell e gyógyszeres kezelés,vagy nem.Ezt itt mi nem tudjuk!

2011. jún. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy 16 éves gyerek mit csinál éjszaka, hogy 1-2 körül kerül ágyba? Nem is csoda, hogy vacakol a szíved, lehet a kimerültségtől, stressztől. Pihenni kéne éjjel, addig örülj, amíg még megteheted és nem kell hajnaltól késő estig dolgoznod, aztán még az otthoni teendőket is elvégezni.
2011. jún. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szervezet számára (állítólag) az éjfél előtti alvás biztosítja a leghatékonyabb pihenést. Ezek szerint te már ki tudja mióta nem adtad meg a sajátodnak ezt a lehetőséget. Ne csodálkozz, ha előjönnek különböző problémák.

Menj orvoshoz, ahogy az előttem szólók is írták, ill. feküdj le időben, azzal is segítesz normalizálni a helyzetet. A szíved jelez, érdemes odafigyelni rá!!!

2011. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Forduljon cardiológushoz, ő végez egy EKG-t, szívuhg.-t, és az alapján megmondja a diagnosist. Ezek nélkül a vizsgálatok nélkül nem fog tudni senki definitiv diagnosist felállítani.

Jobbulást kívánok!

d.D.

2011. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!