Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (székrekedés)

Mit csináljak? (székrekedés)

Figyelt kérdés
Nem tudom kivécézni,mert az nagyon fájna...1 hete és 2 napja már nem sikerült...mit egyek?nagyon kényelmetlen :(
2011. jún. 13. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Barackvagy körte + tej! Tuti hasmenés!
2011. jún. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nekem csak az a lényeg,hogy ne keljen miatta rosszul lennem...egyszer a nagy megerőltetések miatt megbetegedtem
2011. jún. 13. 15:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Igyál egy mályvateát,és dugjál föl egy glicerines kúpot!Ettől garantáltan nem tudsz leszállni a wc-ről.Elhiheted,egy mindent kipróbált,legalább 20 éve szorulásosnak.Ez a tuti!
2011. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Először is vegyél egy krisztírozó klisszírozó vagy minek híják, gumilabdás csőrös eszköz, amit bedugsz a seggedbe és valami síkosító folyadékot be tudsz küldeni vele a végbeledbe. De előtt fogyassz sok rostot, zöldséget, esetleg főzeléket. A hashajtás elég drasztikus lenne, ha van egy kemény dugó az elején. Lehet, hogy úgy meglökné, hogy vérezne a vallagad.
2011. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok =(
2011. jún. 13. 15:34
 6/11 anonim ***** válasza:

2. jót írt, dugjál fel egy kúpot, az segíthet.

Amúgy az nagyon gáz, ha ilyen sokáig nem kakil valaki. Miket eszel, ember? Vagy inkább miket nem?

2011. jún. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
amit egy normál ember: leves normál kaja,hambit meg ilyesmit nem nagyon eszek,messzi lenne az nekem...gyümölcsből nincs hiány,cseresznyére is könnyen rácuppanok.
2011. jún. 13. 15:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Semmiképp se hashajtózz, mert szétrepedhet a végbeled, hisz van egy elég kemény akadály, kettő: "meghalnál" a fájdalomba, míg kinyomod (tapasztalat).

Alulról próbálkozz lazítani a cuccost, de ennyi idő után én inkább dokihoz mennék, mielőtt nagyobb baj lesz belőle.

2011. jún. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"amit egy normál ember"

Csak lehet, hogy épp te nem vagy "normál" ember. Nem sértésnek szántam. Régen én is "normálisan" táplálkoztam, és állandóan emésztési problémáim voltak - leszámítva a sárgabarack szezont:) Volt, hogy 4-5 napig nem székeltem, tudom, milyen rossz érzés.

2 éve vega vagyok, azóta sokkal több rostos kaját szem - növények ugyebár dögivel -, és fehér liszt helyett teljes kiőrlésű gabonát használok, meg több olyasmit, mint zabpehely, árpa, stb.

Most nem azt akarom mondani, hogy ne egyél húst - bár vérbeli állatvédőként ezt tenném:) -, csak azt, hogy lehet neked is sokkal többet kellene innod, meg rostban gazdagon táplálkozni. Akárhányadik voltam...

2011. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, és a lényeg az, hogy olyannyira rendbe jött az emésztésem, hogy mostanában naponta sokszor 2-3x is menni kell. Ez lemaradt:)
2011. jún. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!