Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Székrekedés az iskola miatt?...

Székrekedés az iskola miatt? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Nyári szünetben semmi gondom nem volt a székeléssel. Amióta azonban elkezdőtött a suli, székrekedésem van. MÁrmint minden nap van székletem, de mivel suliban visszatartom, kemény és bogyós. Suliban utálok nagy WC-re menni, egyrészben a szag miatt, másrészben pedig mert egyszer voltam, és mivel kcisit tovább voltam (ne úgy értsétek, hogy egy fél óráig) kinevettek (mintha ők nem ürítenének). Szóval lehet ez a suli miatt?
2011. okt. 3. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen,persze lehet a izglaom, idegeskedés miatt.

ezt tényleg szerencsésebb otthon intézni.Reggel igyál meleg tejet,kakaót,rostos gyümölcslevet,és végezd el még indulás előtt!

2011. okt. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem iszol eleget.
2011. okt. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rostot fogyasztok eleget, de az ivásban lehet valami. Nem iszom túl sokat :D Akkor azthiszem rászokok.
2011. okt. 3. 18:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Én dolgozni járok délelőtt, de ugyanez volt a helyzet.


Úgy oldottam meg, hogy reggel egy bő fél órával előbb felkelek, mint egyébként. Iszom egy kávét és fél órát netezek vagy a hajamat csinálom.

Ezidő alatt megjön az inger és megyek nagywc-zni.


Megéri azt a korai felkelést, hiszen így egész nap nem fáj a hasam, és nem kell a székletet visszatartanom.


Ha nem kávézol akkor ne szokj rá ezért, mert egy pohár kakaó vagy meleg tej is segít a problémán.

2011. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!