Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (székrekedés)

Mit tegyek? (székrekedés)

Figyelt kérdés
már 1 hete nem tudtam vczni...leültem a wc-re megpróbálkoztam,de nem tudtam volna kinyomni,mert olyan vastag.:( hashajtó nem lenne jó,mert az fájdalmas lenne az elején lévő nagy göcsörtnek....mit tegyek?:( glicerin kúpom nincs
2011. jún. 22. 10:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
12/f :(
2011. jún. 22. 10:58
 2/11 anonim ***** válasza:
cseresznye+tej?
2011. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pedig alulról kell megfogni a problémát, glicerin kúp kell. Patikában 1000 ft alatt van.

Ha megvan és betetted, próbáld minél tovább bennt tartani (kb 15 perc)

2011. jún. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de azt az ami az elején van megpuhítja?:( amúgy nem próbáltam,de még egy hete megittam valami hashajtó teát de nem hatott mert utána még négy napig nem volt semmi...
2011. jún. 22. 11:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Káposztalé. Anyám ezt ivott, 10 perc múlva pedig már rémült arccal dübörgött a w.c.re és azon imádkozott hogy ne legyen felhajtva a deszka :)
2011. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok:


Kicsit megpuhítja, azonkívül csúszósabbá teszi az "utat". Mindenképpen szerezz be, aztán ha a hétvége folyamán semmi, akkor háziorvos.

2011. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és valami olyasmi mód mint a glicerín kúp?kis falúban élek,3 km innen a bolt :( biciglivel főleg kényelmetlen
2011. jún. 22. 11:08
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne hashajtózz, mert szétrepedhetsz. Inkább menj dokihoz, mert ezt már alulról kell kiszedni. :(

Glic. kúp jó, de beöntés még jobb lenne, mert így totál szétcs.szed a végbeled.

2011. jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Esetleg... ha próbálkozásnál nem csak nyomsz, hanem összeszorítod alul, mintha megpróbálnád visszatartani, akkor kimozdulhat a záró darab, legalábbis ezt olvastam.
2011. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
glicerin kup hatásos lehet. ill. vannak ezek a gyógyvizek mint pl Mira v Hunyadi...ezek is hasznosak, galubersót tartalmaznak és hajtanak. és legalább természetes. én ezt használtam mikor muszály volt
2011. jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!