Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul hallok, és nem...

Nagyon rosszul hallok, és nem értem mit mond egy-két ismerősöm?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy vannak, akiket nem nagyon értek, hogy mit mond, hiába ismerem már két-három éve.

Olyan kínos már, mikor elmond valamit, és nem merek visszakérdezni, de ő tudja, hogy nem értettem. És ez szinte minden mondatnál, főleg ha többen is vannak körülöttünk.

Ráadásul az egyik, akit nem értek, persze, hogy tetszik, és annyira szeretnék odamenni hozzá, annyira szeretnék beszélgetni vele, de egyszerűen nem tudok, mert nem értem. Nem csinálhatom azt állandóan, hogy vagy csak mosolygok válaszképp, vagy visszakérdezek. Úgy érzem az önbizalmam sincs már ilyenkor a helyén. Lecsökken.

Nagyon úgy néz ki, hogy ezt anyától örököltem. Sokszor ő sem ért se engem, se tesómat.

Mit tehetnék ez ellen? Jobban már nem tudok odafigyelni arra, amit mondanak, mert már így is mindenemmel arra összpontosítok.

Már inhaláltam a fülem, hogy esetleg a beragadt fülzsír miatt nem hallok-e rendesen, de nem lett jobb.

Az orvos tudna vele valamit kezdeni? Esetleg valami házi praktika? Vagy mit tegyek?


Előre is köszönöm!

17/L


2011. jún. 14. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy menj az orvoshoz, már sokkal korábban is el kellett volna menned.
2011. jún. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 yuda ***** válasza:
Létezik genetikailag örökölhető túlzott fülzsírosodás, amit házilag nem tudsz megoldani, de orvos fájdalommentesen időnként, pár perc alatt kimossa és működik újból egy darabig.
2011. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszönöm!!
2011. jún. 14. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!