Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S! Nagyon félek, hogy...

S. O. S! Nagyon félek, hogy agyvérzést kapok! 16 éves lány kaphat agyvérzést? Hogy ismerem fel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 22:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
53%
XD Vannak tüneteid? Ha igen írd le, és megmondjuk hogy kb mi a helyzet.
2011. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Fáj kicsit a fejem, de nem annyira..Húzza a kezem meg a lábam a görcs..szédülök..és zsibbad az arcom..bár az lehet a bölcsességfogamtól is nem?
2011. jún. 14. 23:02
 3/25 tetro ***** válasza:
agyvérzéssel nem irogatnál itt :D
2011. jún. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez mi lehet, de én a helyedben elmennék orvoshoz, mert ha nem teszel semmit ennek érdekében, akkor súlyosbodhat is a helyzet.
2011. jún. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
De hogy nem agyvérzés az biztos! xd
2011. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Most akkor ez súlyos vagy nem vagy mikor menjek orvoshoz? Nagyon féleek!!
2011. jún. 14. 23:05
 7/25 anonim válasza:

Mosolyogj!Nézd meg magad! Ha féloldalas, akkor nagy gáz van!!Pupillád tág?Tudsz beszélni értelmes dolgokról?

Tünetei


Erős fejfájás

Hányinger, hányás

Szédülés

Féloldali bénulás

Féloldali érzékzavar, érzékkiesés

Beszédzavar

Beszédképtelenség

Látáskárosodás

Eszméletvesztés

Pupillatágulás

2011. jún. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

először is lécci nyugiiii:) az is lehet, hogy csak pánikolsz...próbáld magad megnyugtatni, nem lesz semmi baj:)

ne gondolkodj ezen...ha pl. túl sokat gondolkodsz ilyeneken, meg hamar be szoktál pánikolni, akkor csak emiatt van, vegyél egy nagy levegőt és nyugiiiiiiiiiiiii:)

ha viszont nagyon aggódsz, akkor menj inkább dokihoz, vagy szólj otthon...

nem lesz semmi baj...akkor a vérnyomásoddal is lett volna már probléma...kérlek nyugtasd meg magad és szólj vkinek...

jobbulást!

remélem segítettem:)

2011. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
én igen pánikbeteg vagyok..és szóltam a szüleimnek, de lekiabálták a fejem,hogy mitől lenne agyvérzésem..és elküldtek..de ez az arczsibbadás nem lehet a bölcsességfogam növekedésétől? kérlek mondjátok hogy nincs semmi
2011. jún. 14. 23:12
 10/25 anonim ***** válasza:

Sajnos már csecsemők is kaphatnak agyvérzést így akár egy 16 éves ember is. Szomorú de ez van. :( De hajrá mérgezzük tovább a környezetet és együnk szemetet.

Tisztelet a kivételnek.

2011. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!